[]

şişli - kurtuluş civarı kiralık ev arıyorum

Merhaba, Şişli, osmanbey ve pangaltı metroya yakın 1+1 ya da 2+1 kiralık ev arıyorum.
Şu an bir arkadaşımda misafir olarak kalıyorum ve acilinden ev arıyorum :(
Bütçem en fazla 1.700-1800 gibi.bir kedimle beraber yaşayabileceğim, bildiğiniz gördüğünüz daire olursa, yeşillendirrseniz, büyük sevaba girirseniz.


 
Final Emlak
0 (542) 218 77 45
0 (212) 230 26 66

bu benim emlakçım, yağız abi yardımcı olur mutlaka. kendisi ile bir konuşun.
  • interview with the vampire  (27.12.18 14:25:59) 
umarım emlakçıya para kaptırmadan sahibinden bir yer bulabilirsiniz.


  • ser bronn  (27.12.18 16:40:13) 
1700*1800 liraya seymen sokak vb. yerlerde bulabilirsiniz, sokakları gezin kiralık ev ilanlarını arayın, eskişehir mahallesini çok tavsiye etmem özellikle kurtuluş son durağa yakın yerlerini, sahibinden ev çok az bu arada.


  • blue rebel motorcycle club  (27.12.18 19:44:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.