[]

Kredi karti bonus puanlar 1.1.2019'da sifirlaniyor mu?

Arkadaslar, gecende boyle bir haber gordum. Ne zamandir soracagim unutuyorum. Bu haber resmiyete dokuldu mu? Benim 3-4 yildir biriken bonuslarim var kredi kartinda, Ocak 2019 itibariyle sifirlanacak gibi bir seyler duydum. Asli astari var mi?

Var ise bankaya birakacagima harcayayim. Garanti Bonus kullanabilecegim hangi online siteler var? Tesekkurler.


 
Aslında öyle bir uygulama yok. Ancak kampanyalar kapsamında verilen belirli puanların belirli kullanım tarihleri oluyor. Piyasada dolanan sıfırlanacak haberi sanırım bankalar birliği tarafından geçtiğimiz günlerde yalanlandı.

Ama yine de harcamayı tercih edebilirsiniz. Garanti Bonus bir çok sitede kullanılabilir. Ben tüm puanlarımı turna.com'da biriktiriyorum. N11, Hepsiburada vs. tamamında, altın satan sitelerde vs. kullanmanız mümkün.
  • tss  (27.12.18 11:25:44) 
kampanyadan kazanılan puanların süresi oluyo ama alışverişten kazandığın puanlar silinmez diye biliyorum. bankayı arayıp teyit alabilirsin.

ama puanları kartta bekletmenin de anlamı yok. altungold.com'dan hesaba havale gram altın alabilirsin puanlarınla.
  • spirit crusher  (27.12.18 11:26:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.