otelde terlik sorunsalı

derdim çok büyük dostlar :) yazın problem yok da kışın sıkıntı büyük. şimdi otelde kağıt terlik var bilindiği gibi. kahvaltıya inerken kağıt terlikle gidilmez, botları giymek de bir hayli külfetli oluyor. zira kahvaltıdan sonra odaya geri dönüyorum. giymesi çıkarması yarım saat sürer zaten.

bu sorunumu çözecek pratik bir çözüm önerisi olan varsa dinliyorum.

başka terlik satın al?

  • winston  (27.12.18 09:59:46)
ev terliği mi?

  • prasinos  (27.12.18 10:02:53)
Yaninda spor ayakkabi gotur. Kahvaltiya yazin da kisin da o terlikle inilmez ki zaten.

  • kuehles blondes  (27.12.18 10:11:53)
yazın normal parmak arası terlikle gidiyorum kağıt terlikle değil :/

  • prasinos  (27.12.18 10:15:20)
www.sanalmarket.com.tr şöyle bir şey alın, dönüşte makineye atar evde de giymeye devam edersiniz.

  • whoosie  (27.12.18 10:16:37)
Bunu yazmışsın ama kağıt terlikle kahvaltıya inmiş başkasını görsen “Bu Suriyelilerin” diye söylenmeye başlarsın.

Bence kapıt terlikleri giy, resepsiyonu ara ve tekerlikli sandalye iste. En azından adamın mazareti var falan derler.
  • malheiros  (27.12.18 10:17:53)
Çorapla gez Ruslar öyle yapıyor ama ishal de olabilirsin. Pufidik terliklerden al.

@malherios, kardeş iyi güldüm sabah sabah ahahah.
  • erkeğim  (27.12.18 10:18:07 ~ 10:19:08)
Botları giy bağcıklarını bağlama

  • pastörizesüt  (27.12.18 10:40:46)
ben genelde bu gibi durumlar için hafif bir terlik taşıyorum. parmak arası olanlar ile havuz terliklerinin tam ortasında duran, ev terliği olmayan ama misafire de giden, banyoda da iş gören çilekeş bir terliğim var, benimle gidip gidip geliyor...

  • babilbaligi  (27.12.18 10:41:43)
e crocslar?

  • jimicik  (27.12.18 11:16:53)
Kağıt terlikle in gitsin ya... Önemli olan rahat etmek.
Ben mi? Ben botlarımla iniyorum, bot giymeyi severim.

  • megalomaniac  (27.12.18 11:17:55)
ben tamamen boyle amaclar icin crocs tasiyorum. hatta islak zeminler icin ayrica parmak arasi da tasiyorum.
fakat bir terlik de is gorur, sporcular da gormussunuzdur, adidas'in havuz terligini corap ile giyiyorlar. benim estetik anlayisima cok uymuyor ama aslinda hemn islak zeminlerde hem gundelik kullanabilirsiniz. cunku odanin icinde de ayakkabi ile dolasmak bana rahat gelmiyor.
www.google.com

sunun gibi bir sey, illa marka olmasina gerek yok ama mesela adidasinkiler gercekten cok rahat bu arada...
  • mavicorap  (27.12.18 16:29:28)