[]

Sabiha gökçen'e yakın avm

toplu taşıma kullanacağım başlangıç noktam: Kartal metro.

Havaalanında birisini karşılayacağım da öncesinde yarım saat mesafede tek araçla gidilebilen avm varsa gider gezerim. bi şeyler yerim, d&r varsa kitapları kurcalarım. öyle bi yer arıyorum var mıdır sabiha'ya yakın güzel avm bilen?

teşekkür ederim.

 
Viaport Avm


  • Northern Mariner  (26.12.18 18:37:26) 
atlantis avm


  • since1907  (26.12.18 18:49:05) 
atlantis avm'de fast food var ama d&r olmayabilir, terk edilmis gibi bir havasi vardi gittigimde.


  • tabudeviren  (26.12.18 19:38:57) 
Arkadaşlar yok mu havaalanina yarım saat bir saat mesafede tek araçla gidilen bir yer koca İstanbul'da :((


  • nickimin hakkini veremedim  (26.12.18 20:31:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.