[]

bitcoin alıp satmak için kimlik doğrulaması gerekiyor mu?

Paribu hesabı açtım, kimlik doğrulaması olmadan bankadan eft yapabilir miyim? böyle bir bilgiye site üzerinde rastlamadım ancak para da boşuna gitmesin
 
Online Hesap Onayı Neden Gereklidir?

Hesap Ayarları menüsünde bulunan Kimlik Onayı sekmesinde yer alan kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Bu durum kullanıcı işlem güvenliği ve banka işlemlerinin yapılabilmesi için bir güvenlik prosedürüdür.

Kişisel bilgileriniz şifrelenmiş olarak muhafaza edilir ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Hesabınızın onaylanması dışında başka hiçbir amaç için kullanılamaz.
  • passion rules the game  (26.12.18 14:11:21) 
teşekkürler, bunu yapmak zorunluluksa site içinde belirtmemeleri ilginç olmuş


  • s0phiesw0rld  (26.12.18 14:17:58) 
yardım merkezi kısmında bir yerlerde var ama sanırım kimlike selfie çek gibi olaylar falan yoktu. tam hatırlamıyorum açıkçası, limit en az 500 tl olunca vazgeçmiştim :)


  • passion rules the game  (26.12.18 14:19:50) 
selfie çekme şartı yok, sadece kimlikle ilgili alanları dolduruyoruz onaylama için ve hemen onaylanıyor. minimum para yatırma şartı 100 lira diyor Paribu'da. tabi ben de acemiyim :)


  • s0phiesw0rld  (26.12.18 14:23:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.