Şişli Jinekolog / Özel Hastane

Merhaba.

Acil olarak bir jinekoloğa görünmem gerekiyor. Beşiktaş Sait Çiftçi'ye gidiyordum işe gidiş yolum üzerinde olduğundan, ancak en erken 1 hafta sonrasına randevu var.

İstanbul'da daha önce özel hastaneye gitmediğim için fiyatları ve sistemi de bilmiyorum.

Şişli'de özel muayenehanede çalışan bir jinekolog veya hastane önerebilecek olanlar buyursun lütfen. Önerdiğiniz yerin ücreti hakkında varsa bilgi de verebilirseniz iyi olur, malum ay sonu.

besiktasta ihlamurdan besiktasa giderken otajinemed var sgk da geciyor bildigim kadariyla. orasi da fena degildir.

  • in vino veritas  (26.12.18 14:03:05)
acil olduğunu söyleyin araya sıkıştırabilirler.

  • buseduz  (26.12.18 14:03:56)
İstanbul florence nightingale, faruk abike. Önce arayın tabi ama dolu olabilir. Sigortasız muayene ücretini bilmiyorum maalesef.

  • irene  (26.12.18 14:23:21)
@irene faruk abike sigortasız muayene ücreti 500 tl

  • zozjotejmnk  (26.12.18 14:37:35)
Gayrettepe florence - banu bingöl günenç
Sigortasız ne kadar bilmiyorum ama sigortayla %20 60 tl falan ödüyorum

  • bradshaw  (26.12.18 14:39:59)
+1 faruk abike

işin maddi boyutunu bilemem ama 10 numara bir doktor
  • silah taciri  (26.12.18 14:40:03)
Avusturya hastanesi, adli sadi karaman

Harika bir insan, cok iyi de bir doktor.
110 tl filandi sanirim fark ucreti. Sisli degil, karakoy ama olsun.
  • kuehles blondes  (26.12.18 14:45:57)
sait çiftçi acilden girin, doktordan rica edin, sevk yazsın hemen kadın doğuma. kırmazlar yaparlar.

  • benaslinda  (26.12.18 15:28:30)