online spor mağazalarının anlamsız hareketleri

barcin.com'dan indirime giren bir sneaker sipariş ettim. 1 hafta sonra baktım ses seda yok aradım, "size göndereceğimiz ürünün kusurlu olduğunu tespit ettik, o yüzden yollayamıyoruz. başka bir ürün beğenin ya da parnızı iade edelim" dediler, iade istedim. neden haber vermediklerini sorduğumda sms attık, gelmiş olması lazım dediler. sms falan gelmedi.

aynı ayakkabıyı geçen hafta korayspor.com'da indirimli gördüm, sipariş ettim. yine 1 hafta ses yok. az önce aradım, bana barçın'la tamamen aynı şeyleri söylediler. sms attık gelmedi mi dediler, yok dedim.

bunu niye yapıyorlar? amaçları ne? bu kadar tesadüf fazla değil mi?

bir soru daha, korayspor nedendir bilinmez, "550 tl'ye kadar bir ayakkabı beğenin, sizden hiçbir ek ücret almadan onu gönderelim" dedi. benim sipariş ettiğim ayakkabı 350 tl'likti. haliyle şimdi bu tekliften de kıllandım, başka ayakkabı beğensem mi iade mi istesem?

beğendiğiniz ürün nike grubuna ait ise stoklarında problemler var nike'ın, barçın ve koraya özel değil lakin nike bayileri içerisinde %30-33 indirimi ilk yapan koray olduğu için stoğu çok hızlı tüketti ve kontrol edemediler. zira indirim günü 12 tane sneaker ben sipariş verdim.

garip bir durum yok,beğendiğiniz ürün varsa sipariş verin yoksa iade isteyin. ikiside kurumsal firmalar. koraydan aldıklarım en geç 6. gün geldi
  • her gece yeminler ediyorum  (26.12.18 10:49:01)
Barcin cok rezil bi firma zaten ya.

  • Deathrow  (26.12.18 10:56:31)
barçın yalı koray adidas puma nike ile ortak depo kullanıyorlar. aynı sebebi söyleme sebebi oradan kaynaklanıyor. koray barçına göre daha iyidir.

  • mikahakkinen  (26.12.18 10:58:57)