kışın izmir'de ne yapılır?

Herkese selam,

İzmir'de yeni sayılırım, hafta sonu arkadaşım gelecek ama kış vakti ne yapılır/nerelere gidilir pek fikrim yok. Lokasyon olarak Karşıyaka/Bostanlı civarında olacağız. Daha önce foça, alaçatı, seferihisar, şirince ve efes'e gittik birlikte ama kışın gitmek bir başka olur dediğiniz yerler varsa önerilere açığım.

la puerta'da sıcak şarap.

  • nice tnetennba  (25.12.18 14:47:24)
mobildeyim editleyemedim. kış vakti çeşme ölü oluyor. insan yok ortada. birçok yer yazın açılıyor, kepenkler inik. muhtemelen foça vs de aynı durumdadır.

  • nice tnetennba  (25.12.18 14:48:30)
bostanlıda çok güzel mekanlar var oralarda takılınır.

  • mikahakkinen  (25.12.18 14:48:55)
kışın izmirliler pek birşey yapmıyor.. genellikle kafelere doluşup akşama kadar goygoy kültürü hakim..
ama illa aktivite olsun bir yerlere gidelim diyorsanız Bozdağ Kayak merkezine tur ile gidebilirsiniz..

www.tur.net

not: kar var mı yok mu diye sorun gitmeden önce :)
  • strobist  (25.12.18 14:57:13)