[]

en düzgün market yılbaşı paketi

hangisinde var? 60-70 liraya kadar.

durumu olmayan birkaç aileye hediye verilecek. kendim paket hazırlayacak vaktim yok maalesef.


 
bimden çek gibi bir şey alın. kendileri ne istiyorlar ise alsınlar


  • oscar  (25.12.18 09:53:36) 
Yılbaşı paketleri ramazan paketleri gibi olmuyor genelde. Yani hediye verilecek paketler değil; cips, kola, kuru yemiş durumu kötü olanlara pek faydası olacak şeyler değil. Bence şu tip paketler daha işe yarar olabilir:

www.epttavm.com

www.epttavm.com
  • Abdurrahman  (25.12.18 09:57:19 ~ 09:58:00) 
bim hediye çeki en güzeli. çok görüyorum bayramlarda onunla alışveriş yapanları.


  • hasmetizm 2046  (25.12.18 10:32:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.