Neden benim kutumdan çıkmadı?

D&rdan polaroid pop fotoğraf makinesi aldık, ancak içinden film çıkmadı. İzlediğimiz tüm görüş ve inceleme videolarında (hepsi yabancı) kutu içeriğinden 40lı film çıkması gerekirken bizim kutumuzda çıkmadı. Nedeni ne olabilir?
Müşteri hizmetleri ürünü anlamadığından yok yanında olabilir kargoda kaybolmuştur vb açıklamalar yapıyor ama ürünün içinden çıkması gereken bişey bu. Ve ürün tam paketti ilk kez ben açtım. En azından öyle umuyorum.

Dünyadaki diğer insanların polaroid fotoğraf makinesinden film çıkarken benimkinden neden çıkmamış olabilir? :(

yaklaşık bir sene önce mağazasından almıştık bunu. ve ayrıca filme de para vermiştik.

  • elorelia  (24.12.18 18:27:10)
ülkeye göre değişiyor olabilir.

biz breville kahve makinesi aldık 6000 liraya içinden bir parça çıkmadı (double filtre), internette dünyada herkeste çıkıyor.

1 ay servisle uğraştım, sonra ortaya çıktı ki türkiye’ye sattıklarında firma bizzat bu filtreyi koymuyormuş. teyit de ettim.
  • cedex  (24.12.18 18:28:30)
dünyadaki diğer insanlarda çıkması da garip geldi bana, 40 film makinenin yarısı kadardır.

ama evet çoğu elektronik içeriği aynı değil ülkemizde.
  • passion rules the game  (24.12.18 18:35:44)
Çünkü sen Türksün

  • Delay Fuze  (24.12.18 18:37:19)
kutunun üstünde paketin içeriği yazar. orda yazmıyor mu?

  • hononu  (24.12.18 18:38:09)
40 film makinenin yarısı değil.

Kutu içeriği bilgisi yok.
  • tuborg yesili  (24.12.18 19:11:21)
Google yorumlarinda bir sene oncr birisi sunu demis

received this with no film, for this price it should inlude film even a starter pack. I had to go out and spend another 20 dollars for film,
  • nax  (24.12.18 21:09:34)