[]

kapadokya balon

150 dolar civarındaymış fiyatlar duyduguma göre. o kadar para vermek istemiyorum. balonların fotografını çekmek uçmaktan daha zevkli diyen var mı, orada balonları çekebileceğimiz tepe gibi bir yer var mı?

duyduguma göre balonların içi de öyle çok bi matak degilmiş küçük bölme odalar varmış pek uçma hazzı yaşatmıyormuş. ya da 150 dolar da olsa değer müthiş bir zevk diyen var mı?


 
şu an 135 euro civarı sanırım, iki kez bindim davet üzerine. çok güzel gerçekten ama değmez o paraya.
uçhisar kalesinden çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz, veya güvercinlik vadisi var, oradan güzel fotoğraflar çıkar

  • cowboy  (24.12.18 15:09:14) 
hayatta paha biçilemeyecek şeyler vardır, cimrilik yapmayın www.youtube.com


  • legalize marijuana  (24.12.18 15:15:12 ~ 15:15:54) 
Şöyle bir video çekmiştim. Konumu tam hatırlamıyorum ama sabaha karşı balonları yüklenen kamyonetleri takip ederseniz hemen hepsi aynı yere gidiyor. O noktada kurulum ve havalanma aşamalarını izleyebilirsiniz.

www.youtube.com
  • desdenova34  (24.12.18 16:07:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.