kartvizitimi atmasınlar

katvizitin atılmaması için nasıl kullanılabilir şekilde tasarlanabilir sevgili yaratıcı beyinler?

sektör: turizm

Sektör nedir? Ona göre daha özelleşmiş fikirler olabilir belki.

  • inawen  (24.12.18 10:52:14)
böyle toprağa ekildiğinde çiçeğe dönüşen zımbırtılar vardı yanlış hatırlamıyorsam. araştırırsan bir şeyler çıkabilir.

  • theseachange  (24.12.18 11:03:33)
takvim, cetvel tarzı şeyler üzerinde olunca annem atmıyor belki bir ihtimal.
ps. telefon numaraları önemliler ama kartvizite olur mu bilemedim asdasd

  • eja  (24.12.18 11:04:39 ~ 11:05:04)
Şöyle olur mu?
www.aydinbasim.com

  • oguz altun  (24.12.18 11:09:16)
biraz maliyetli bir yöntem ama şişe açacağı şeklinde kartvizit yaptırsan herkes saklar.

  • robin crusoe  (24.12.18 11:11:35)
direk akla gelen bazı fikirler var ama çok avam işi duracak. daha düşünülmedik bişeyler..

  • cosmicgadin  (24.12.18 11:16:30 ~ 11:17:13)
bayağı bir maliyetli olur ama usb :)

  • euphrat  (24.12.18 11:29:29)
Kitap ayracı. Düz karton değil de, püsküllü, ahşap, otantik bir şey

  • oguz altun  (24.12.18 11:35:33)
Post-it şeklinde yap. Fazla sayfa olmasın. Her sayfaya çok koyu olmayan bir şekilde de bilgilerini yaz. Üzerine not alınabilsin.

  • nrn  (24.12.18 13:12:07)
Burada söylenen şeylerin hepsi kartvizit ruhuna aykırı. Söylenen şeyler kartvizitlikten çıkıp promosyon ürünü oluyor.

Kartvizit bir firmanın ne kadar kurumsal olduğunu ve iletişim ihtiyacını, tanıtımını karşılar.
Tasarım olarak, gofreli, özel kesimli, şeffaf, laklı vb. bir sürü işlem var. Kağıt seçimi kalınlığı bunlarda büyük etken.

Sen tutup usb yaparsan, açaçak yaparsan, buzdolabına asarsan bu kartvizit olmaz. magnet olur, promosyon olur.

Tanıştığın kişiye buzdolabı magneti mi vereceksin ya da postit? Saçma

En güzeli özel kesimli bir kartvizit olabilir. Ya da gofreli bir şeyler. Şeffaf kart yaptıran çok.
  • arockm  (24.12.18 13:20:57)
Şu tarz bir şey olabilir

sanedesign.co.uk

Katlanınca şezlong vs gibi turizmi çağrıştıran bir simge, süs olarak saklanırken en görünür yüzeyinde de sizin bilgiler
  • senolll  (24.12.18 13:52:15)
soru "katvizitin atılmaması için nasıl kullanılabilir şekilde tasarlanabilir" olduğu için gelen öneriler gayet mantıklı. isteyen esnaf ağzıyla promosyon da diyebilir. burada grafik tasarım ya da matbaa kesimi önerisi sorulmuyor anladığım kadarıyla. üstünde beni ve firmamı tanıtan ve insanlara verdiğimde atmadan "kullanabilecekleri" bir şey olsun deniyor. istediğin kadar gofreli varaklı laklı özel bıçaklı kağıt bastır, işi biten çöpe atar. ama şunları net saklar: www.metalcards.com.au
mk0mmbc83j58gd6uvv.kinstacdn.com
sc01.alicdn.com
  • robin crusoe  (25.12.18 01:10:54)