[]

Amazon türkiye garanti

Daha önce bu tip alışveriş sitelerinden elektronik ürün almadım. Şimdi amazon türkiye'den elektrikli süpürge almak istiyorum. Garanti olayı nasıl oluyor? Örneğin 3. Ayda ürün bozuldu. İşlemler nasıl ilerliyor? Mağazadan almak ile bu tip sitelerden almak arasında fark var mı?
 
fark yok muhattabınız üretici firma olur.


  • Ufuk  (24.12.18 00:19:43) 
Garanti işlerinde her zaman garanti belgesinde yazan firma sorumludur. Bu hep böyleydi, yine böyle.
Asıl mesele aslında garanti belgesi, satıcının bu konuda destek vermesi zorunlu dahi değil yanlış bilmiyorsam.

  • atom karincanin torunu  (24.12.18 00:24:00) 
amazon türkiye ile mağazadan almak arasında fark yok. distribütör ürünleri zaten sattıkları ürünler. yerli tedarikçilerden alınmış faturalı ürünler. hepsiburada ile aynı prosedürler.


  • prodeq  (24.12.18 08:54:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.