[]

Çakarlı araca yol vermemek

Özellikle İstanbullular biliyordur bu malum çakarlı araçlar her zaman her yerde karşımıza çıkıyor. Ben çoğunun gerçek polis/görevli vs. olmadığını bildiğim için genelde yol vermiyorum, yol vermediğin araç gerçek çakarlı ise bunun ne gibi bir cezai müeyyidesi olabilir?
 
bir cezası yok, indirip dövüyorlar bazen


  • her gece yeminler ediyorum  (23.12.18 20:58:25) 
Polis otoları hariç hiçbirinin geçiş üstünlüğü yok teknik olarak, haliyle cezası da olmaz ama bazıları durup bagajdan keleş falan çıkarabiliyor.


  • angelus  (23.12.18 21:01:38) 
@angelus affedersiniz ama oha keleş çıkartmak nedir hocam allah uzak tutsun ne diyim...


  • sys coyg  (23.12.18 21:03:16) 
Biraz riskli bir ülkedeyiz malum kimden ne çıkacağı çok belli olmuyor: www.youtube.com


  • angelus  (23.12.18 21:07:25) 
Hahahahahaha, felaket guldum yalniz.
Arabaya falan vuruyor cidden dayagi haketmisler de herif keles cikardi ya la shskjdmdjsdmdfjfkfj

  • Deathrow  (23.12.18 21:12:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.