[]

puro tavsiyesi - yılbaşı sepeti meseleleri

merhabalar,

içkisi sigarası olan, sosyal ortamda pek görüşülmeyen, huyu suyu pek bilinmeyen biri için hazırlanacak yılbaşı sepetine koymak üzere puro tavsiyesi rica ediyorum.

sepetin geri kalanında bir şişe viski ya da konyak, abur cubur, çikolata türevleri ve belki esprili 1-2 ıvır zıvır bulunacak.

50-60 lira civarını aşmazsa iyi olabilir.

ayrıca sepete koyulabilecek başka şeyler konusunda da önerilere açığım.

teşekkürler!

not: flörtöz bir durum yok, fakat gelecek vaat etmiyor da değil.

 
Paket mi alıcan? Tek alacaksan ben gönderiim, dunhill aged cabrera var bi kutu duruyo öyle. Boş yere ibiş puroculara para kaptırma

Şundan www.cdmcigars.com
  • Delay Fuze  (23.12.18 18:31:05) 
@Delay Fuze:

paket mi alacağım bilmiyorum.
tamamen fiyatına ve kalitesine göre değişir.

kendi ambalajı olduğu ve sepete koyabileceğim biçimde olduğu sürece paket olması şart değil sanırım.

devamı için mesaja geçiyorum.
  • blatta hiberna  (23.12.18 19:10:04 ~ 19:10:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.