[]

Anadolu jet uçuş iptalinde haklarım neler?

Bugün ki uçuşum iptal olmuş ,süreç nasıl işliyor ve haklarım neler ?bir de THY den başka bir yurtiçi rotasından uçuş hakkı istesem vermemeleri gibi bir durum olur mu ?
 
Full iade ya da istediğiniz tarihe yeni bir bilet.


  • Boris  (23.12.18 16:37:42) 
Ek soru olarak : Birde bugün ki uçuş iptal oldu ya müşteri hizmetlerini bugün aramak zorunda mıyım?


  • paralanka  (23.12.18 16:40:34) 
Evet mutlaka aramanız ya da en yakın satış ofisine gitmeniz lazım.


  • Boris  (23.12.18 16:55:57) 
Hava durumu gibi bir sebepten iptal değilse 100 euro tazminat alabilirsin diyor mevzuat ama Anadolujet bana kesinlikle ödemedi. Deneyin isterseniz.


  • evrim halkasi  (23.12.18 17:02:04) 
Hava muhalefetinden ötürü iptal oldu :( Tazminat alamam sanırım ,THY farklı rotaya bileti çevirebilir miyim ?


  • paralanka  (23.12.18 17:06:14) 
Sanırım farklı rota olmuyordu.


  • Boris  (24.12.18 21:02:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.