34 yaşında evlenmemiş ailesiyle yaşayan işsiz adam

Bak nick olarak alaydım keşki bunu..

kuzenim bu. uzun zamandır eline değil kadın erkek eli bile değmemiş,işsiz, bilgisayarda takılan, ailesiyle yaşayan, aşırı kilolu zaten kadın eli istese de değmez, sosyal çevresi yok falan filan... ne kadar kötü özellik varsa ekleyin elinizi korkak alıştırmayın.

Nerden tutsan elde kalıyor bu adam değil mi? hayata nasıl bağlıcaz bu adamı? depresif eğilimleri de var, bir gün haberi gelecek diye korkuyorum.

not: lisans mezunu

Obezite ameliyatı olsun öncelikle, sonra zayıflayınca hayata kaldığı yerden devam eder.

  • Boris  (23.12.18 16:36:59)
Yürüyüşlere başlatmak.

  • herhaltibiliyoring  (23.12.18 16:41:05)
intihara mı meyilli yoksa depresif mi? Hafif depresiflik iyidir. Rahat bırakın adamı

  • Delay Fuze  (23.12.18 16:54:36)
yanlış anlamayın da böyle tipler düzelmiyor, böyle gelmiş böyle gider yani. bir şeylerin değişmesi için bunu onun yürekten istemesi lazım. siz ne yapsanız, ne söyleseniz de boş. kısaca kendi isterse başlar bir şekilde, değişir.

  • tabirimekruh  (23.12.18 17:50:55)
Sorarım size Romalılar! 34. yaşınızda hanginiz böylesine bir hayatı arzu eder? Böylesine bir yaşamı arzulamanın arkasında salt mazoşizm yoktur da ne vardır? 34 yaşında yalnız olsam bile ailemle olmak istemezdim hele beş para etmez dünyaya bir katkı sağlamamak, imzamı çakamadan orta yaş krizine girmek hiç istemezdim. Gerçi böyle şeyler şans işi, nasip kısmet. Bir de insanın kınadığı şeyin başına gelmesi durumu vardır ki umarım bu yorumumdan sonra başıma gelmez. Gelseydi de direkt intihar ederdim. En azından doğaya bir yararım dokunurdu.

  • an extraordinary translator  (23.12.18 17:58:36)
Bu adamın tek sorunu işsizlik.

  • fake fakeoğlu  (23.12.18 18:05:55)
Bunun 23 yaşındaki lisans terk, zayıf versiyonuyum. Tekrar derece yapıp eski okuluma geri dönmek istiyorum fakat hala intihar düşüncesini kafamdan atamadım.

Ben 23 yaşında böyleyim 34 yaşındaki adamdan bir yol olmaz yani, bırakın kendi dünyasında yaşasın gitsin.
  • Codie  (23.12.18 18:58:42)
anladik adam ezik de, sen niye bu kadar mutlusun onun bu halinden? tutsana madem herifin elinden, yazdır spor salonuna. yaralı parmağa işe kanka.

  • hasmetizm 2046  (23.12.18 19:05:45)
Hasmet+1500
Karakter sadece kotu Özellikler not edilerek yazılmaz.

  • galandar kostumu  (24.12.18 03:21:27 ~ 03:21:45)
adama yardım etmek istiyorsanız öncelikle üstten bakmamayı öğrenin. okurken utandım sizin yerinize.

  • nice tnetennba  (24.12.18 08:14:36)
adama değilde anası babasına iki laf söylemek gerek öncelikle.
paşa oğlum sendromunu bırakmaları gerek.

  • eja  (24.12.18 08:18:05 ~ 08:18:53)
adam mutludur belki bu haliyle ?

  • mirty  (24.12.18 08:26:15)
çok benzer bir kuzenim var benim de. yıllar içinde kesinlikle bir değişim ve/veya gelişim göstermedi. onun ailesinin durumu görmezden gelmesinin de etkisi var. desteği kesseler, bakın bakalım öyle yaşıyor mu

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (24.12.18 08:46:48)
ingilizce biliyorsa şu youtube hesabındaki adamın video'larını izlemesini sağla. kuzeninin ihtiyaç duyduğu tek şey sorumluluk. erkeği erkek yapan şey sorumluluk almaktır. bunu yapmayanlar çocuk olarak kalır ve mutsuz olurlar. bunu maalesef söyleyen yok modern dünyada erkeklere.

www.youtube.com
  • twelfth  (24.12.18 17:48:00)