[]

F/P Çiçekçi Tavsiyesi

Merhabalar,
Ankara'da sürekli alışveriş yaptiginiz çiçekçi var mı? Belli periyotlarla çiçek alınacak. Çiçekleri kaliteli fiyatları ise uygun olsun yeter konumu önemli değil. Teşekkürler.

Not: İnternet seçenekleri devre dışı.

 
Ben fujer çiçekçi ile gönderiyorum. Çiçeksepeptindeki linki gönderiyorum onlar da daha güzelini uygun fiyatla yapıyor.


  • tolgan  (22.12.18 15:34:12) 
Begonya Çi̇çekçi̇li̇k

Aziziye Mahallesi, Portakal Çiçeği Sk. No:4, 06540 Çankaya/Ankara
(0312) 440 93 01 g.co
  • nax  (22.12.18 20:24:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.