[]

Karması Olmayan Tüm Yazarları Engellemek

Ya da bunun gibi bir yol var mı? Yeni yazar olmuş, kaliteden uzak kitleyi görmemek için bir yol arıyorum sözlükte, yoksam bırakıciğim.

edit: Yok sanirim boyle bir yol. O halde karma puanina gore yazar siralamasi var mi? Takibe alir gundeme falan bakmayiz.


 
sadece takibe aldıklarını oku o zaman.


  • execlusive  (21.12.18 13:17:05) 
Bi yol yoktur. Karma muhabbetine takilma bence. Yuksek mi bi fikrim yok ama benim karma 568. Ama hep bos seyler yazarim :D

O yenilerden, karmasiz olanlardan guzel seyler cikiyor. Bu isin bir yolu olsa dahi onlari harcamis olursun.
  • eazy  (21.12.18 15:41:29) 
@diffarentiationation
Duyuruda "troll engelleyici" diye arat. Birisi eklenti yapmıştı öyle.

  • birsürüsorumvar  (21.12.18 15:42:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.