[]

İş Başvurusu - CV Görüntüleme

Aynı pozisyon için başvurduğunuz onlarca farklı iş ilanından sadece 1-2 kez CV'nizin görüntülenmesi ne kadar tatlı bir heyecan değil mi? İnsanın içi kıpır kıpır oluyor. En azından benim için öyle
 
Benim için de öyle, hatta geçen gün kariyer.net harici kendi şahsi mailim ile özgeçmişimi yolladım 'haberleşmek üzere' diye dönüş yapmışlar, 30 yaşına kadar hiç yapmadığım bi' hareketi yaptım (3 ters takla)


  • bikimoyoz  (21.12.18 12:10:00) 
pek de heyecan yaratan bir gelişme değil. işe alınana kadar bir heyecan duymamak lazım. bence.


  • execlusive  (21.12.18 13:24:50) 
@execlusive mevzu zaten o kadar iş başvurusu yapıp ilgilerini bile çekememek. Bu kadar başvuruda CV'nin bile incelenmemesine alıştıktan sonra arada sırada CV'nin incelenmesi insanı heyecanlandırıyor farklı bir durum gerçekleştiği için.


  • silah taciri  (21.12.18 14:11:42 ~ 14:23:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.