[]

adsl'den vdsl'e geçen var mı?

geçiş işlemi ne kadar sürdü? herhangi bir teknik problem çıktı mı? port açılmama, kesinti vs. vs. ?

turk telekom adsl tarifesinden vdsl tarifesine geçiş yaptım ama bir değişiklik yok. nasıl olcak bu işler?

not: vdsl modemim var. ayarların nasıl yapılacağını vs. biliyorum.

 
türknet'e geçtiğimde vdsl yerine adsl bağlantı yapmışlardı. kendilerine yazdıktan dakikalar sonra netim kopmuş ve vdsl şeklinde geri gelmişti. diğer iss'lerde de benzer şekilde ufak kopma ve vdsl geçiş yapılıyordur herhalde.


  • smasdi  (20.12.18 22:48:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.