[]

entry

Istenilen çaylak entry sayısı olan 10'u tamamladım. Girilen entry sayısı yazarlık sürecini hızlandırır mı (sözlükte aktif olduğumuzu göstermek adına) ?
Not: Çaylaklardan 200 ya da üzeri entry girenler oluyor 
Herkes senin gibi düşündüğü için giriyor ama bi etkisi yok entry sayısının, sorumluluğun olan 10 entry, onu girdiysen her gün bir kez online olmaya çalış yeter.


  • angelus  (20.12.18 19:15:21) 
Örneğin 1200-1300 entry girmiş olduğum hesap hâlâ çaylak. Oysa bu hesabımda sadece 17 entry girmiş ve düzenli olarak her gün giriş yapmıştım. Tavsiyem fazla yazmamanız yönünde en azından çaylaklıktan yazarlığa terfi edilinceye kadar.


  • an extraordinary translator  (20.12.18 22:20:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.