[]

Özel sağlık sigortası iptali

Yılbaşı şirket özel sağlık sigortası başlatacak. Ödemesini ben yapacağım. Örneğin mart ayında işten ayrılırsam o da iptal mi oluyor? İşten ayrılıp onun parasını ödemek gibi bir durum var mı?
 
Duruma göre değişir. Sorup öğrenmen en temizi.
Ayrılırken kalan prim iadesi yapılıp iptal edilebilir ya da ödemelerini yaparsın ve sigorta geçerliliğini koruyabilir.

  • cakabo  (20.12.18 15:51:44) 
Şirket yapıyorsa neden siz ödüyorsunuz?


  • efx  (20.12.18 17:32:38) 
Şirketler tamamlayıcı adı altında özel sağlık sigortası yapıyor bizimde tamamlayıcı sağlık sigortamız var ama sadece yatılı hastalıklar için ayakta muayene olmak için isteğe bağlı aylık 25 TL maaşımızdan kesiliyor.


  • tolgame  (20.12.18 17:39:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.