[]

yine bir kedi sorusuyla geldim :)

merhaba,

bu sabah kedime konserveden mama verirken mamanın çok az bir kısmı kafasının üzerine döküldü. şimdi kafasının üzerindeki tüyler sanki jöle sürülmüş gibi sert ve yapış yapış duruyor. biraz silmeye çalıştım ama geçmedi. gözü de hasta olduğu için çok suyla da temas ettirmek istemiyorum. ona zarar vermeden kafasının üzerini nasıl temizleyebilirim. yoksa öyle dursun kendiliğinde geçer mi ?


 
Yalayabileceği bir bölge olsaydı, kendi hallederdi. Hafif ıslak bir bez ya da direkt ıslak mendille temizleyin.


  • dungangadunganga  (20.12.18 15:20:11) 
ıslak bir bez yardımıyla silin, bir şey olmaz.


  • evde liyakat kalmamis  (20.12.18 15:26:04) 
silmenize gerek yok kendi halleder. veterinerden kesin bilgi yayalım.


  • suicides underground  (20.12.18 15:58:46 ~ 15:58:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.