[]

Basketbol maçı için bilet olayı?

Merhabalar;

Konuya direkt dalıyorum, ben Fenerbahçeliyim sevgilim Beşiktaşlı fakat ikimiz de birbirimizin takımlarının maçına gidip ikisinden birini destekleyebiliriz.

Ben de yakın zamandaki bir basketbol maçına bilet almak istiyorum, kendisine sürpriz yapacağım. Fakat daha önce bilet satın almadım ve herhangi bir kartımız yok bir de tribün nasıl/neye göre seçilir bilemiyorum.

Ne yapmam gerektiği konusunda yardım eder misiniz bana?

Çok teşekkür ederim.

 
basketbol biletleri biletix'te satılıyor. satışa çıktığında biletix'in sitesinden alabilirsin.


  • execlusive  (19.12.18 10:32:25) 
bjk için biletix, fb için mobilet sitelerine göz atabilirsiniz. takım farketmiyorsa fb'nin euroleague maçlarından birine gitmenizi öneririm ben bir beşiktaşlı olarak. dünkü cska maçı efsaneydi mesela. yakın zamanda da real madrid maçı var bildiğim kadarıyla içeride. tribün işi şöyle ki; en iyisi saha içi, sonra aşağıdan yukarı doğru olmak üzere sahanın uzun kenarlarının yanındaki tribünlerin ortaları ve köşeleri, en sonunda da yine aşağıdan yukarıya pota arkaları. zaten bilet fiyatlarından da bu sıralamayı rahatça anlayabilirsiniz. fb için net bilgim yok ama genelde pota arkaları maç boyu tezahürat yapan, sürekli ayakta heyecanla maç izleyen taraftarlar barındırır. sessiz sakin oturarak izlemek istiyorsanız pota arkası size gelmez.

akatlar çok daha küçük bir salon ülker arena'ya göre ve derbi maçı vs. olmadığı sürece pek bir kalabalık ya da aksiyon olmaz. gidip kapıda bilet alıp bile girebilirsiniz.
  • hadsafhada  (19.12.18 12:16:17) 
fenerbahçe maçında sıkıntı yok. dün beşiktaşlı eşimle maçtaydık.
ucuz yerden alacaksanız üst kat köşeler en uygunları. pota arkalarının görüşü iyi değil, saha kenarı da daha pahalı haliyle.

  • barankovan  (19.12.18 14:09:40) 
Haftaya Fenerbahçe Real Madrid maçı var. Kaçırmayın , o takım desteği hakediyor.


  • ketcapli dondurma  (19.12.18 15:07:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.