[]

s3 neo batarya değişimi

s3 neo marka telefon kullanıyorum son 1 haftadır bataryası beni çileden çıkarmaya başladı. ufukta yeni bir telefona geçmem olası gözükmüyor. bu yüzden bataryasını değiştirmeye karar verdim. fakat orjinal bataryalar böyle bir telefon için gereksiz pahalı.

urun.n11.com

şöyle bir şey buldum bu beni 1 sene götürebilir mi?

içindeki orjinal bataryayı 2 seneden fazladır kullanıyorum.

alternatif çözümlere açığım. powerbank almayı düşündüm ama tamamen şarj etsem bile 2 saat içinde boşalacağından mantıklı gelmedi. daha önce bildiğiniz ve memnun kaldığınız satıcı var ise onunda linkini alabilirim.

 
Bataryasi normal s3 ile ayni. Oyle de aratabilirsin.

Ama ben almistim orjinalini, nedense o ilk kutudan cikan 0 batarya kalitesinde olmamisti.
  • bir3iki7  (18.12.18 23:45:38) 
deji marka öneririm.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (18.12.18 23:53:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.