[]

Steam sorusu

Merhabalar Galyalılar,

Şimdi ben EU'da bir ülkede yaşıyorum ve Steam üzerinden Age of Empires II HD'yi satın alacağım. Burada 20€ olarak gözüküyor, TR'de olan biri TL fiyatını söyleyebilir mi rica etsem?

İkinci olarak ben TR'deki arkadaşıma kullanıcı adımı ve şifremi versem ve o oyunu TL üzerinden satın alsa, ben aynı account üzerinden burada oynayabilir miyim sizce?

Fikirleriniz tabiiki değerli fakat eğer bunu deneyimlemiş birisi deneyimlediğini de yazabilirse cevap verirken, mükemmel olur.

Teşekkürler.

 
31 TL görünüyor.


  • quaker  (18.12.18 23:35:00) 
Fiyat için: steamdb.info


  • apdulera  (18.12.18 23:59:25) 
tespit edilirsen ban yersin. sonuçta sen orada yaşıyorsun ve oranın fiyatlandırmasıyla alman lazım. eskiden ekşi'de bir kitle rusya üzerinden oyun alıyordu, kalmadı onlar da.
store.steampowered.com

  • smasdi  (19.12.18 00:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.