[]

tıraş ve banyo sonrası yüzde kabarma

eskiden hiç böyle şeyler olmazken iki-üç aydır özellikle elmacık kemikleri üzeri ve aşağısında sinek ısırığı gibi kabarmalar oluyor. arko men extra sensitive kremini kullanınca azalıyor çok ancak tekrarlıyor sürekli. aynı problemi yaşayan var mı? cildim karışık ama dediğim bölgeler kuru tip. beyaz tenliyim bir de.
 
Bende de aynısı oluyo. Banyo sonrası boynum ensem göğsüm kızarıp kabarıyo, boğazlanmış gibi çıkıyorum banyodan. Traş sonrasında da aynı şey oluyo. Yapıcak bişey yok. Başka bi aftershave dene.


  • wrench  (19.03.10 23:23:43) 
muhtemelen alerjik bi reaksyon gösteriyor cildin..çok kurumuş olunca yapar bazen erkek olmadıgım için tıras kopugu tavsiyesi veremicem ama bi nemlendirici kullan bence ve hassas cilt için olanlardan al dedigin gibi kesinlikle..


  • little miss sunshinee  (19.03.10 23:32:59) 
antihistaminik kremler var deneyebilirsin kızarıklıkları falan alıyo


  • yuto  (20.03.10 09:08:49) 
nivea balsam kullan müdür.


  • bryan fury  (20.03.10 12:41:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.