Mutfak tezgahına işeyen kedi

Kızgınlık döneminde sürekli tezgaha çişini yapıyor.

Her gün çamaşır suyuyla tezgah yıkamaktan bıktım. Ne dökeyim, ne yapayım da tezgahtan uzak dursun?

Ev açık mutfak, diğer odalarda kalamaz. Üç dört yaşında dişi kedi. Tabii ki kısırlaştırılmadı henüz. O işlem için biraz daha beklemem lazım.

sirke işe yarayabilir. bir de tezgaha streç film yapıştırabilirsiniz.

  • görünmezkaza  (17.12.18 22:01:53)
Camasir suyu kullanmayin tersine o koku daha cok cekiyormus. Sirkeyle silin. Ve orada limon portakal gibi guclu kokusu olan seyler koyabilirsiniz

  • red g  (17.12.18 22:06:27)
Neden beklemeniz lazım anlamadim ben. kisirlastirmadan bitmiyor bu saga sola kokusunu bırakma işi. Benim sırt çantama, valizime, ciceklere, evin her köşesine kokusunu bırakıyordu, yaşına girdikten kısa süre sonra kisirlastirdim ve bitti.

  • rahip janick  (17.12.18 22:18:11)
Çişini yaptığı yere gazete kağıdı serin cişi çeksin sonra kedinin işemesini istediğiniz yere bu gazeteyi serin kokusuna gider diye tahmin ediyorum. Arılar kokuyla hareket edebiliyorlar. Kediler niye etmesin.

  • scorpion37  (17.12.18 22:20:57)
Belki fantastik gelebilir ama benim de basim bi ara sumuu bocsmlerle dertteydi. Oldurmeden kurtulmak icin demir yunu mu ne diyorlar ondan kogmustum gecis yollarina. Lavaboya ondan serseniz nasil olur. Sonucta rahatsiz olacak gelmez diyrorum ben.

  • allah yazdiysa bozsun  (17.12.18 23:00:36)