[]

hukuk bürosuna hukukla ilgili yağlıboya tablo tavsiyesi

260*150 cm boylarında hukuk adalet duruşma yargılama temalı resim arıyorum. folyoya baskı yapılıp cama monte edilecek. anlamı ve hikayesi olan ya da dikkat çekici bir yağlıboya veya fotoğraf arıyorum. yüksek çözünürlüklü linkler tercihimdir.
(bulduğum bir resim ve uygulanacak yeri ekledim) 
  • wang  (17.12.18 16:57:02) 
  • rahip janick  (17.12.18 17:03:53) 
yatay dikdörtgen olması gerekiyor. yani alt ve üst kenarları geniş olmalı


  • ground  (17.12.18 17:03:59) 
  • zxcd  (17.12.18 17:06:02) 
  • nax  (17.12.18 18:51:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.