[]

Mucizelere inanır mısınız?

Hiç beklemediğiniz bir anda sizi şaşkınlığa uğratan şeyler oldu mu?
 
Bu seneye kadar mucizeye yorardım bazı şeyleri. Oldu mu dersen, olduğu esnada mucizeye yorduğum şeyler vardı. Şimdiki kafa yapımla bakıyorum ki mucize falan değil. İçinde bulunduğum koşullar o anı hazırlamış zaten.

Mucize yok, sadece ve sadece olması gereken ne ise o oluyor. Şans var ama. Kaynağı nedir, neden herkes şanslı değildir bilemem.

Mucize, tesadüf, şu bu yok. Oluyor sadece olacak olan.
  • alfist  (16.12.18 22:21:16) 
Inanmam ama manyak olaylar oluyor. Bu hafta zaten gec kaldigimiz bir sinavin kapisinda kimligi unuttugumuzu gorup eve donduk kimligi alip sinava yetistik.

Sinav basladiginda gaza ve debriyaja basmaktan iki ayagim da kasili kalmisti.
Ayni seyi yine yap deseler yapamam.
Baby driver gibi hissettim kendimi.
  • acemi  (16.12.18 22:34:37) 
@acemi sizinki hani işe geç kalırsın ya telaştan, o kadar hızlı giyinip,üstüne diğer işlerini de yapıp istenilen vakitte işte olursun ya, normalde olsa ne giysem diyip düşünüp ardından kıyafetini giyip üstüne de kahvaltını yaparsın usul usul. O telaş insana ne kadar hızlı olduğunu gösterir. Arada bu tür heyecanlara ihtiyaç var ;) Bu arada sınavınız nasıl geçti? Ne sınavı bilmiyorum ama. ;)


  • noeldayın  (16.12.18 22:40:12 ~ 22:42:25) 
hayir. mucize kelimesi sadece 3 sesli 3 sessiz harften olusan bir kelimeden ibaret. altini dileyen istedigi gibi doldurur bu kelimenin. ben bos birakanlardanim.


  • Leonardo~Da~Vinci  (16.12.18 22:41:56) 
Oldu ama mucizelere inanmam


  • Delay Fuze  (16.12.18 23:01:15) 
@noeldayin benim rutin ise gidisim o zaten, elde gomlekle disari firlamak.

Tipla alakali bir sinavdi doktor birini goturdum, iyi gecti dedi :)
  • acemi  (16.12.18 23:51:40) 
inanmam.
mucize dediğin şey birden fazla olasılığın aynı anda denk gelmesinden başka bir şey değil.
onun dışında ayı yarmalarmış, uçmaymış filan bunlara girmiyorum bile :)
  • teritori  (17.12.18 09:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.