[]

yurt dışında yaşarken tr de özel sağ sig yaptırmak

ydışında yaşıyorum ve sağlık inanılmaz pahalı. tr de yatarak sig yaptırsam, bir operasyon olsa tr geliirm dşye düşündüm. şimdi ben ydışında yaşarken te de özel sağ yaptırabilir miyim ?
 
cevap değil, zaten soruyu da anlamadım ama bir insanın anlayacağı şekilde yazabilirsen daha kolay amacına ulaşırsın.


  • diffarentiationation  (16.12.18 21:10:07) 
ilgililer için amme hizmeti;

tr : Türkiye

ydış : Yurt dışı

sig : sigorta

özel sağ : özel sağlık
  • Kutup Ayısı  (16.12.18 21:14:06) 
yurtdısını kapsayan paketler de var. sanırım her halukarda orda aldıgın fıyatların altında kalacak. aig, allianz bnp gibi srketler daha aydınlatıcı olurlar.


  • bryan fury  (17.12.18 01:00:01) 
ulkesine gore degisiyo. eger hollandada yasiyosan, hollanda saglik sigortasi yaptirman zorunlu. eger hollandadan saglik sigortan yoksa ve farkederlerse (ki farkediyolar) en pahalisindan geriye donuk odeme yapiyosun.
bi de her kosulda (artik tr'den mi yaptirirsin, o ulkeden mi bilemem ama) acil durumlari kapsayan bi sigortan olsun.

  • lamartin  (17.12.18 12:02:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.