[]

Ayakkabı Tamircisi - Ankara

Merhabalar,
Ankara içinde memnun kaldığınız işini iyi yapan usta bir lostra var mı? Ankara içi her yer olabilir yeterki elinden iyi iş çıksın. Teşekkürler. 
aktim girisinde soldaki ayakkabiciyi tavsiye edebilirim. aktim icersinde ki ayakkabicilarda iyidir. aktim nerede diyecek olursan , istanbul yolunda yenimahhale koprusunu gectikten sonra ankamall'e gelmeden sagda arac plakacilari var onlarin yaninda.

www.google.com!4m5!3m4!1s0x14d34ebbe433d7eb:0x7c46b422529aa965!8m2!3d39.9546313!4d32.824374
  • 1917  (16.12.18 13:10:47) 
Süet ayakkabılarımı temizlemişti. İyi iş çıkarmıştı. Bi görüş istersen

prnt.sc
  • Delay Fuze  (16.12.18 13:50:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.