kedi ve kuş

binanın önünde bir kedi kuş yakalamış hatta o öldürmüş galiba kediyi kovaladım, kuşu da eldiven ile aldım çöpe attım, sonra hem kuşa hem kediye üzüldüm. kedi yiyecekti onu, doğanın kanunu mu bozdum? hiç iyi değilim. siz olsanız ne yapardınız

kuş yiyen kedi görmedim.kim olsa müdahale ederdi.

  • ayaklibalik  (16.12.18 00:16:02)
kedinin yemegine mani oldun. kus yasiyor olsaydi hadi kusu kurtardin dicem. kus olmus zaten birak bari kedi karnini doyursun.

  • crucio  (16.12.18 00:26:26)
Kedi şok olmuştur kesin. Napiyo bu insan evladı demiştir. Mamayla beslense de, yediği önünde yemediği arkasında bile olsa, kuştur faredir şakır şakır avlayip çatır çatır yiyor bu küçük joneverler. Fıtratı bu, elleşmeyiniz bi dahakine.

  • beetlejuice  (16.12.18 03:07:52)
Düşünsenize, belgesel izliyorsunuz geyiğin boynu aslan ağzında, kenara bi yere götürüyor hop karşısına bi insan çıkıyor ağzına terlik sallayarak aslanı kaçırıyor. Sonra ölü geyiği de alıp çöpe atıyor...

O kuşu çöpte başka kedi bulup yemiş olabilir, avcı kedi insansal seçilime uğramış oldu sadece.
  • senolll  (16.12.18 05:53:02)
O kediyi bulun ve mama verin yarın

  • Fusha  (16.12.18 06:05:23)
Duruma uzuldum ama bunu yapan ilk kisi ne yazik ki siz degilsiniz. Birkac ayda bir, duyuruda biri kedinin yemegini elinden aldigini itiraf ediyor. Hatta olu kusu elinden alip bir de tavuk veren biri vardi gecenlerde. Onerim hayvanlarin dogasini yeterince zaten tahrip ettik daha da zarar vermeyelim.

  • Traveller  (16.12.18 08:48:50 ~ 08:49:35)