Bunu hatırlayan liseli değildir

Hatırlar mısınız eskiden duyuruda her soruya yani neredeyse istisnasız her soruya ciddi cevap verilirdi.
Kâh beyin fırtınası icra edilir
Kâh araştırmalar, alıntılar yapılır amma bir şekilde 'dogru' cevaba ulaşılırdı.

Eskidendi, çok eskiden.

Hatırlayan var mı?

yok ya öyle bi zaman olmadı hiç. 5 yıldır buradayım öyle bir zaman olsa bir dk durmazdım burada.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.12.18 22:37:22)
Acildigindan beri buradayim.
Hic oyle bir zaman olmadi, hatta daha gevsekti komik seylere izin vardi. O zaman daha duzgun cevap alirdin.

  • acemi  (15.12.18 22:40:19)
liseli çıktım durduk yere :s

ama sözlük'ü sevmeyen birisi olarak seviyorum ben burayı şahsen. alakasız bir soru sorsan bile en fazla yarım saat içinde bir şekilde cevap gelebiliyor olması değerli bi şey gözümde. keşke çok daha bilinir bir yer olsa.
  • ssiradanbirigibi  (15.12.18 23:08:57)
Şu sitemli duyuruyu açıp insanın kendisinin troll olması nasıl bir şeydir?
Dünkü duyurular arasında geziniyordum, kamera sorusu soran adama hesap makinesi diye cevap vermişsiniz. Belki sizi yüzünüzden duyuru bu haldedir, kendinize çeki düzen vermenizi tavsiye ediyorum.

  • birsürüsorumvar  (16.12.18 14:24:59)