Hadi falima bakalim

Cok degisik abidik gubidik sekiller var sadece fal amacli degil sanatsal da yorumlayabilirsiniz. Konusturun yaraticiliginizi. :)

eksiup.com

2 tane yolun var birisiyle olacaksin bu yolda kalp var kocaman kocaman icini cok sikmissin ama bir anlasma yapiliyor araba cikmis anlamadim

  • jetfadılınannesi  (15.12.18 22:35:06)
Tünelin ucunda ışık yok

  • zxcd  (15.12.18 22:39:16)
Him.bakim.. telve var bunun dibinde. Bir vakit once kahve içilmiş.

  • sen gibi  (15.12.18 22:53:00)
yorumlamaktan anlamam ama gördüğüm kadarıyla sinirli bir adam var, adamın sağ tarafında da bariz bir kalp var. ve sanki biri diz çökmüş adama yalvarıyor. tabakta da köstebek var. anlamına baktım, biri arkanızdan dedikodunuzu yapıyor ya da laf taşıyor manasına geliyormuş. hanede gözüküyor köstebek. yani bu kişi aileden birisi olabilir ya da ev içindeki olaylar dışarıya sızıyor.

  • tabirimekruh  (15.12.18 23:35:22)
çekici bir kadın görüyorum. bayağı bir çekici hatta, kumral ya da esmer. bu kadına vurgun nargileci bir adam var.

bu kadın sen misin acaba?
ufukta aşk var. :D
  • dont eat me  (16.12.18 00:43:08)
Hamamda kırk tas su dökünen kadın görüyorum bütün günahlarını arkasında bırakmış. Bir de kalem tutan bi el var, hayırdır evrak işi falan mı acaba?
Ve yine bi kadın var yüksek bi yere oturmuş, önünde yerlere kadar eğilen biri var.

  • beetlejuice  (16.12.18 03:19:41)