[]

ev interneti için taahhüt cezasını ödeyen hangi şirketler var?

soru başlıkta. ttnet internetten başka bir servis sağlayıcıya geçmek istiyorum. hangileri taahhüt bozma ücretini ödüyor?
 
1 yılı geçtiyse ceza ödemenize gerek yok öyle bir yasa vardı.

www.milliyet.com.tr
  • opethian  (15.12.18 22:00:48 ~ 22:01:21) 
Daha önce bir çağrı merkezinde çalışmış biri olarak uyarayım: bayilerilerin "sıkıntı çıkmaz biz ödüyoruz abi taahhüt cezasını" laflarına şüpheyle yaklaş. Kampanyaya göre değişiklik gösteriyor bu, her tarifede geçerli olmuyor. Sözleşmeye muhakkak bakın, boşuna ceza ödemeyin.


  • biseysorcaktim  (15.12.18 22:02:02) 
Türknet ödüyoruz diyodu


  • Delay Fuze  (15.12.18 22:04:27) 
vodafone ödüyor ama orası da pek iç açıcı değil, alt yapı telekom'a ait olduğu için arıza haline telekom işi uzatabiliyor.


  • bikimoyoz  (15.12.18 22:44:21) 
Taahhüt cezasına modem dahilse (iptalden sonra modem size kalacaksa) hiçbir şirket ödemiyor. Güvenip başka bir yere geçmeden sözleşmeyi bi okuyun derim.

Superonline başta öderiz demişti. 500 lira cayma bedelinin 450'si zaten modem çıktı. İşlemlere başladığımda 50 lirasını karşılarız demişlerdi.
  • nickini vermek istemeyen uye  (16.12.18 00:37:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.