Zenginler nasıl bu kadar kötü ve saçma giyiniyor

Ya 6 küsür maaşım var, işte bu sene dolar çoşmasaydı Lacoste fred perry camper gibi markalardan giyinen bir adamım biraz daha param olsa birkaç tık üst markalardan gayet şıl ötesi giyinirim.
Ama şimdi şu zenginlere Sabancı’lara falan bakıyorum erkeklerine nasıl bir zevksizlik bu ya

Kime göre? Neye göre?

Bahsettiğin tarzda/türde adamların yeni modayı yakından takip ettiklerini sanmam. Sürekli klasik giyinen adamları zevksizlikle nasıl suçlayabiliriz?

Modayı takip etmeyip klasik giyinmekteki en önemli etken de böyle saçma bir şey için vakit ayırmamak/ayıramamaktır sanırım.
  • John Bloor  (15.12.18 16:50:05)
İnstagramın varsa paylaşsana bro. Merak ettim şıkötesi giyimini

  • Delay Fuze  (15.12.18 16:50:27)
Adam o markalardan bıktığı için öyle giyiniyordur. Sen rönesans tablosu seviyorsun adam sürreal öyle düşün. Moda biraz da farklı olma meselesi. Zenginlerin hepsi lacoste giyebilir o zaman da bir anlamı kalmıyor.

  • antreman kocu munir bey  (15.12.18 16:52:18)
onlar icin iyi giyinmek, tarz o kadar da onemli bir sey degildir.

  • Leonardo~Da~Vinci  (15.12.18 16:56:42)
marka bağımlısı loser dedected

  • abelardo  (15.12.18 17:03:30)
sabancılar falan giydikleri şeylerle değil, kişilikleriyle ön plana çıkmayı tercih ederler. birde zenginlik bazı kişiler için bir amaç iken bazıları için sadece araç oluyor. sabancı alt başlığında incelediğin adamların bir çoğu parayı para kazanmak için kullanıyor. zamanında Sakıp Sabancı "markalara ehemmiyet vermem" diye boşuna dememiş :) ehemmiyet verseydi oğlu şimdi duyuruda zenginler nasıl bu kadar kötü ve saçma giyiniyor diye başlık açardı. vermedikleri için onlara orada, biz buradayız.

  • Tears of Devil  (15.12.18 17:04:12)
Merak ettim tarzinizi, kisa paca altina rugan ayakkabi degildir umarim. Sabancilarin kucuk oglan gayet guzel giyiniyor bence.

  • geçerkenugradım  (15.12.18 17:07:12)
Tarzını merak edenlerdenim. Yollasana kanka :)

  • eazy  (15.12.18 17:08:40)
reklam panosu gibi gezmek istemediklerindendir belki?
Ayrıca zengin adam para vermez ki, zengin adama giymeleri için para verirler :)

  • Techsavvy  (15.12.18 17:09:52 ~ 17:10:38)
Zengin icin kumas kalitesi de onemlidir. Siz de alisveris yaparken ona onem verin.

  • ykyt  (15.12.18 17:19:39)
fred perry ile lacoste da zengin markası oldu ya, ölsem de gam yemem:/

  • cemiyetin ünlü siması  (15.12.18 17:36:30)
10k maasim var. aksaray yeralti carsidindan giyiniyorum. param cok diye niye herkesin sevdigi markadan giyiniyim.

  • dokunmakalbime  (15.12.18 17:42:23)
60 küsür maaşım var, ama steve jobs gibi giyiniyorum. kot, tişört, atlet. hadi siktir git şimdi.

lan bu işlerden anlamayanlar bir de konuşuyor, ya iyice kendilerini rezil ediyorlar :) maaşını yazmış bir de.
  • empty bottle  (15.12.18 17:45:03)
Sanki tanıyan var beni anonim kişileriz burada istediğim gibi maaşımı söylerim sanane
Lacoste fred perry giyen zengin demedim okuduğunu anla önce

  • aynisinintipkisi  (15.12.18 18:12:38)
Zengin arkadasim var, ben hazir giyim almiyorum demisti.
Adam yillardir hic marka almamis gormemis

  • acemi  (15.12.18 19:21:24)
Şık ve ötesi olmak için terzileri var adamların, o yüzden lacoste vs giyerken görmüyorsun.

  • nickimin hakkini veremedim  (15.12.18 19:53:19)
Ben mi yanlis okuyorum siz mi yanlis anliyorsunuz? Camper zengin ayakkabasi dememis, kendi butcesine gore bana da pahali gelen ayakkabilari aliyormus. Sabanci kadar parasi olsaymis daha da iyi markalari alirmis. Zenginler niye bu kadar kotu giyiniyor derken DemeT Akalin gibi kotu giyinenlerden bahsetmis heralde. Bir fotograf hak ettim kardes ben!

  • geçerkenugradım  (15.12.18 20:22:28)
6 bin maaşla nasıl fred perry giydiğini merak ettim? bi hayli yüksek gibi.
gerçi baktım şimdi gömlekleri 150-200 lira n11da. orjinal mi bunlar?

  • tamamhosdiyonda  (16.12.18 01:13:32 ~ 01:14:56)