[]

İzlediniz mi The Protector’ı?

Ben şimdi 4. bölümdeyim. İtin bir tarafına sokmaya gerek yok ama bazı diyaloglar da çok çiğ :( Türkçe dilinden böyle tılsımlar muhafızlar vesaire duymanın etkisi var tabii ama bunun dışında da bir olmamışlık var. Siz ne düşündünüz?
 
Aslında Türk mitolojisinde yeri olan olaylar, şaman köklerimize doğru gidersek bu tür kavramlar var ama bizler doğaüstü eserleri cinler üstüne kurup başka bir şey yapmadığımız için yapıldığında tuhaf gelebiliyor. Diziyi izlemedim bu arada.


  • angelus  (15.12.18 00:16:55) 
harry potter değil mi bu ya?! ebeveynlerini kötü adamlar öldürüyor ve çocuk intikamını almaya çalışıyor.


  • deadstar  (15.12.18 00:23:27) 
Tam olmamış evet ama sektörün iyiye gittiğini gösteriyor bence.


  • imnotsureabout  (15.12.18 00:37:34) 
ben begendimmm. bi oturusta izledim. bir diziden tek beklentim surukleyicilik. superzekice ama surukleyici olmayan bisi izleyemem bile. hani diyolar ya 7 sezon izlesen 8. sezon super, nanay geciniz isim olmaz. dizi denen naneden beklenti izletmesidir. tezim icin okudugum makalelerden bile dunyam degissin beklentim yok, bi tuhaf insanlar gercekten. zaten cok zekicee uuu denilen diziler de nerdler icin, patetik kismi bana daha agir geliyor.


  • mula  (15.12.18 11:06:30) 
3 bölüm izledim henüz, fena gitmedi.
Okan Yalabık bir diziyi izlemek için tek başına yeterli bir sebep benim için.

Tabii alışık olmadığımız bir mevzu, eğreti gelen şeyler var ama çok abartıp itin götüne sokmaya da gerek yok bence de.
İzletiyor kendini.

O olmamışlık dediğimiz şey bizim şimdiye kadar izlediğimiz işlerde alışık olmadığımız mevzuyu işlemelerinden kaynaklı işte.
Yabancı bir yapım olsa bu kadar ön yargılı izlemezdik.
Hee yabancı bir yapım olsa ben böyle bir hikayeyi muhtemelen zaten izlemezdim, hikaye bana fazla fantastik geldi, çocuk yapımı gibi (bunu Stranger Things'i severek izlemiş biri söylüyor), diğer internet dizilerimizi çok daha başarılı buluyorum.
  • mutekebbir  (15.12.18 14:21:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.