[]

mont tavsiye

iyi akşamlar. Çok terleyen birisiyim fakat soğuk havalarda da korumalı bir mont istiyorum. Sıfır dereceye kadar sıcak tutacak ve aynı zamanda terletmeyecek bir mont tavsiye edebilir misiniz?
 
the north face 800 fill kaz tüyü dolgulu mont. -5'te test edildi. ipince şey nasıl ısıtacak beni diyordum.


  • iddaaci  (14.12.18 21:49:10) 
Decatlon 250-390 falandı kaz tüyü kayak montu gri renk içi yeşil kapşonlu


  • insomnia  (15.12.18 01:26:16) 
decathlonda koltukalti fermuarli mont var, sonra sadece koltukalti farkli daha ince kumastan olan montlar var, cok terleyenler icin harika cozumler kesinlikle bir bakin derim. diger alternatif bunlarda aradiginiz model numara renk bulunmazsa kesinlikle sik sik yikayabileceginiz bir mont, oyle de rahat edersiniz. tchibo nun montlari super oluyor, bu aralar indirimli modeller var, farkli subelerde farkli indirimler olabiliyor, mutlaka bir bakin derim.


  • mavicorap  (15.12.18 01:40:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.