Nicolas Cage'in ne derdi var?

bu adam kumara yada uyuşturucuya falan mı bulaştı ne oldu bu adamın kariyerine?

her filminde bir öncekinden kötü yapımlarda oynuyor, samanyolu tv tadında çekimler saçmasapan kadro.

en son "Between Worlds" ü bu adam var diye indirdim yarısında kapttım.

Baya bi vergi borcu vardı en son o nedenle film kovalayıp duruyor.

  • angelus  (14.12.18 18:29:24)
90lar da çok büyük isimken aşırı harcama yaptı, üstüne vergi borcu da var. ingilterede kaleler, dinazor fosili vs. alan bir adam.

  • mattiadestro  (14.12.18 18:34:00)
amcasının destegını kaybettı sanırım francis ford copolla...

  • hayvan gibi yazar  (14.12.18 18:37:19)
cage deli mi yoksa dahi mi olduğu belli olmayan bir adam. ki bu yeni de değil ki adam 30 yılda 70 film yapmıştı. şimdi baktım 90 film olmuş.

  • kljgslsdkjsd  (14.12.18 20:36:40)
Filmlerindeki kalite bariz bir şekilde düşüyor. Üç beş ne gelirse borç ödemek için oynuyor diye biliyorum ben de.

  • runagain  (15.12.18 02:35:01)