[]

ekstre edildiği tarih ne demek ?

www.bonus.com.tr

döviz ödemeli kısmında sonlarda yazıyor. borç eksik ya da ödenmez ise ekstre edildiği tarihteki diyor.

harcama 5 aralıkta yapılsın. bu harcamaya ait ekstre 3 ocakta kesilsin, ekstre ödeme tarihi de 13 ocak olsun.

5 aralık harcama tarihini mi, 3 ocak ekstre kesildiği tarihimi kastediyor ? ya da 13 ocak son ödeme mi ?

 
Ekstre edildiği tarih, yani esktrenin oluşturulduğu tarih.

13 ocakta ödemezsen, 3 ocaktaki tl karşılığı bir sonraki ekstreye yansıtılacak.
  • John Bloor  (14.12.18 10:54:35) 
hesap kesim tarihi demek. yani 3 ocaktan sonraki harcamaların hepsini bir sonraki ay ödemen gerekecek. 4 ocaktan öncekileri de en geç 13 ocak günü ödemen gerekli.


  • melodiaa  (14.12.18 11:02:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.