[]

dikis nakis tekstilden anlayanlar

ekte bir tshirt nakisi var. bu hangi tur bir makina ile yapilir ? dikis makinasi ile bu tur nakislar yapilir mi ? ya da ev de yapilir mi bir makina ile ? makina ismi modeli linki verirseniz memnun olurum.
 
Ütüyle uygulanıyormuş bu tarz nakış yamalar, yani hazır alıp yapıyorsunuz. Sıfırdan nasıl yapılıyor bilemiyorum. Ama son zamanlarda bu yamaları bir sürü yerde görüyorum.
www.youtube.com

  • whoosie  (14.12.18 09:24:15 ~ 09:26:02) 
bu yapışma değil yalnız, içşnde nakışladı var. makina ile nakışlanmış


  • oscar  (14.12.18 09:39:00) 
>>hangi tur bir makina ile yapilir ?
Nakış makinesi ile yapılmış.
>>dikis makinasi ile bu tur nakislar yapilir mi ?
Yapılmaz.Düz makineyi bu kadar güzel kontrol edebileni görmedim.
>>makina ismi modeli linki verirseniz memnun olurum.
Çok çeşit var.Ben yine linklerini bırakayım, eğer istanbul'da yaşıyorsun Merter'de nakışçı çok rica edersen belki senin için bir şeyler ayarlarlar.
www.brother.com.tr
www.pfaff.com.tr
www.yuki.com.tr
  • bikimoyoz  (14.12.18 09:41:34) 
Sandığında kasnak bulunduran bir anneanne ya ya da babaanne elde de yapabilir bunu. Makine şart değil.


  • oguz altun  (14.12.18 11:35:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.