The 100

Konusunu okuyunca ilgimi çekti ama ilk 10 dakikası ergen dizisi gibi hissetirdi. Şimdi duraklattım: Zaman kıymetli izlenir mi bu?

Ergen dizisi. Liseliler izliyor onunla Teen wolf'u.

  • shangrilla  (13.12.18 00:15:36)
popüler görüş ergen dizisi olduğu yönünde fakat ben sabredip devam etmiştim. oldukça hoşuma gitti.

  • king lizard  (13.12.18 00:17:04)
Baslari guzel ama bir sure sonra hep ayni cumleler kurulmaya basliyor. Sikici oluyor

  • nax  (13.12.18 00:38:19)
ilk 2 sezon, bir derinlik aramayacağını varsayarak eğlenceli vakit geçirmek açısından keyifliydi. Fakat daha sonra gereksiz yere uzamaya başladı.

  • biravekahve  (13.12.18 01:00:00)
tam olarak ergen dizisi degil teen wolf gibi. konusu aslinda guzel. desmond hume kardesimiz var o da guzel. boyle yarisi ergen, ask koklas bakis isyan yarisi da merak aksiyon post-apokaliptik. zaman gecirmek icin, arada goz atmak arkada ses olmak icin ideal bir dizi. ikinci sezon fena degildi. 4. sezonu ise henuz izlemedim.

ornegin octavia karakteri ergenligin kitabini yazarken, zenci chancellor abimizin hikayesi gayet guzel islenmisti.
  • tanaka  (13.12.18 05:28:59)
Konusu güzel de sonradan kabile savaşlarına bağlıyorlar. Yine de bırakmadım. Güncel sezon finali farklı bitti.

  • Codie  (13.12.18 07:08:37)
İlk başta ergen dizisi gibi geliyo ama son sezon finali resmen çığır açan bir final yeni sezonu acayip merakla bekliyorum

  • KendineAteist  (13.12.18 08:20:22)
zamanında 10 dakka da kapatmıştım, yiine olsa yine kapatırım.

  • ravenudon  (13.12.18 09:08:35)