Sigara sorusu

5 yıldır winston light sigara içiyorum ( 2 3 günde bir paket) ancak son ambalaj değişimiden sonra tadında da değişim oldu. Bunu sadece ben değil çevremdeki herkes söylüyor.
hatta kokmayan sigaradan 1 tane içincd bile üzerime leş gibi koku siniyor.
Bu sigaradan içip ambalaj değişimiden sonra denemediğim marka kalmadı
Tavsiye edebildceğiniz bir sigara var mı?
Not: evet sağlığa zararlı ve çok matah bir konu değil ama alışkanlık işte.

Ben de uzun zamandir winston light iciyordum bi ara biraktim sonr tekrar basladim marlboro touch blue iciyorum tavsiye ederim oksurtmuyor aksirtmiyor tadi da iyi. Evet en iyisi birakmak ama neyse o baska konu.

  • formalite  (12.12.18 18:15:41)
parliament aqua blue, fiyatı biraz yüksek ama en kral cuvara şu ana kadar içtiğim. 5 yıldır falan da değiştirmiyorum.

  • cowboy  (12.12.18 18:25:17)
kent slender
zifir: 7
nikotin: 0,7
karbonmonoksit: 6
içim filtre rahat, koku ciddi anlamda az.
  • sinematikcrop  (12.12.18 18:28:10)
Kaynak yapıyorum
“Güzel soru, 2001i değiştirmek istiyorum artık. Kent ne kadar acaba?”
Kaynak yaptım.
  • cemiyetin ünlü siması  (12.12.18 18:34:29)
Her sigara az çok koku yapar. İçtikçe de alışırsınız.

8 aydır temizim. Tavsiye ederim. Aslında sırf bunu yazmaya geldim ilk paragraf tamamen modlar silmesin diye :D

(her fırsatta belirtmezse ölecek hastalığı)
  • farabi  (12.12.18 18:50:00)
kent slender 10tl
kent kent switch 11tl ama slender sonrası leş gibi geliyor hepsi.

  • sinematikcrop  (12.12.18 18:59:12)
Marlboro slender(mavi olan)
Camel slenderlerin ikisini de değerlendirmelisin.
Ayrıca winston süper light'da lezzetli sigaraydı ben içerken.
  • caletti  (12.12.18 19:00:55)
Rothmans’ı çok seviyorum. Başka bi şey içesim gelmiyo. Bi dene bence. Ağır da değildir

Yak kanka www.gracesguide.co.uk
  • Delay Fuze  (12.12.18 19:04:48)
Kent denedim sarmadı. Parlakahmet iyiydi ona alternatif arıyorum :)
Blue ice yarın bi bakayım madem :)
Tavsiyeler için teşekkür ederim :))
@farabi tamam bu paketi bitireyim bırakırım :))
  • ismira007  (12.12.18 20:32:59)