dayı oluyorum, yenidoğan yeğene hediye

Merhabalar. ablam doğum yapacak, epey heyecanlıyım.

İtalya'da öğrenciyim, birkaç hafta içinde yeğenimin doğumu için Türkiye'ye ailemi ziyarete gideceğim.
Her ne kadar benden bir hediye beklemeseler de elim boş gitmek istemiyorum.

Ablama veya çocuğa, doğum sonrası süreci kolaylaştırıcı yahut işlevsel olmasa da hoş gözüken ne alabilirim? Hiç bildiğim bir konu değil.

Şu an internetten sipariş edip gidene dek farklı ülkelerden kargo da bekleyebilirim, henüz vaktim var.

Yeni doğum yapan veya bu durumda tanıdığı olan / nelere gereksinim duyulabileceği konusunda bilgisi olan duyuru sakinlerinin yardımlarını rica ediyorum

Tikler yakın zamanda gelecektir, şimdiden çok teşekkürler :)

not: yeğen erkek

Tracy Hogg'un Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler kitabını al, okursa ablanın 6 ay hayatını kurtarırsın.

  • cakabo  (12.12.18 16:57:26)
Türkiyede bulunmayan model Kumaş sling’lerden olabilir. Youtube a newborn kangaroo carry yazın.

  • zunkatsar  (12.12.18 16:59:53)
hiç anlamam böyle şeylerden. sadece ilerisi için ona bir mektup yaz. benim yeğenim olsa öyle yapardım. nerden aklıma geldiyse.

  • scudman1  (12.12.18 17:06:21)
bebegin el ve ayak izini saklamak icin güzel metal bir kutu icinde oyun hamuru gibi bir malzeme var, ben dogun yapan yakinlarima bundan hediye etmeyi cok seviyorum.

tinyurl.com
  • mamu  (12.12.18 17:28:39)
silverette göğüs kalkanı italyan malı sanırım. orada ucuzsa o olabilir

boba 4g pahalı ama çok kullanışlı bir kanguru. ithal. o olabilir.

türkiye'de olmayan ya da getirilirse pahalı olacak şık kıyafetler olabilir.

hiçbir şey alamazsan ahşap emzik süsü, diş kaşıyıcı, bebek arabasına takılan süs gibi şeyler alırsın.

daha büyük yaşlar için wobbel marka ahşap bir zımbırtı var. ona bakabilirsin.
  • kullanıcı adı  (12.12.18 17:37:04)
peg perego italyan markası eğer orada daha ucuzsa baston puset alın:D Pliko mini tavsiye ederim.

  • damla cikolata  (12.12.18 21:46:35)