[]

ehliyet harcı şeysi

merhaba

merhaba

merhaba!

şimdi arkaaşlar, ehliyet harcını internetten ödemek istiyorum, interaktif vergi dairesine girdiğim zaman sadece sürücü belgesi harç ücretini alıyor, değerli kağıt ücreti ve vakıf ücretini almıyor olarak görünüyor. nedir şimdi, ne yapmamız lazım? sorun yaşar mıyım? sorun yaşanacaksa gidelim bankadan falan yatıralım. böyle bi karın ağrısı yaşayan oldu mu?

 
hiç uğraşma git ziraat bankamatiğinden yatır.


  • diffarentiationation  (12.12.18 13:49:40) 
eğer talep edilen ücret aynıysa hiçbir sıkıntı çıkmıyor
ziraat bankasından yatırmak isterseniz sadece bankamatikten ödeme yapabiliyorsunuz.

  • aztaninmisunlu  (12.12.18 13:57:10) 
internetle ugrasma
bankadan git yatır
vakıfbank
3 tane dekont alıyorsun
is bitiyor
  • kingcyrax  (12.12.18 14:44:38) 
ivd.gib.gov.tr

geçtiğimiz günlerde ben buradan ödeyip aldım ehliyetimi. hatta banka taksit bile yaptı :)

edit : ehliyet harcı ve değerli kağıt bedelini ayrı ayrı ödemen gerekiyor o ekranda. bir de ehliyetin sınıfına göre öde. yanlışlık yapma.
  • lostys  (12.12.18 15:10:26 ~ 15:11:25) 
teşekkürler, vakıfbank'tan yaptım ödemeyi.


  • asimplemistake  (12.12.18 16:30:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.