Kasa ve pos gün sonu

Merhaba,
Restoranda dün akşam kasadan en son z raporu aldım ama sanırım bir de postan almak gerekiyordu ve ben onu unuttum. Mobil postan o raporu almamış olmanın sıkıntısı olur mu bugün?

Teşekkürler

pos günsonunu kendi çıkartır siz almamış olsanız bile.

  • kim olduğumu bilirsin sen  (12.12.18 11:50:50)
Umarım çıkarmıştır. Ancak önceki gün bana bunları gösteren eleman postan da almak gerekiyor demişti. Az önce de şefi aradım, evet ondan da almak lazımdı ama sorun olacağını sanmıyorum dedi. Diğer eleman sanırım kasa için, z rapor alınmazsa kasa çalışmaz gibi bir şey demişti. Pos için öyle bir şey söyleyip söylemediğini hatırlamıyorum.

  • senolll  (12.12.18 11:55:45)
pos büyük ihtimalle gün sonu yapmadan yeni işlem yapmaya izin vermez.

  • inheritance  (12.12.18 11:57:11)
gün sonu yapmadan para hesaba geçmez diye biliyorum.

  • ayaklibalik  (12.12.18 13:04:01)
bazı cihazlar günsonunu otomatik alıyor şayet almazsada günsonu almadan işlem yaptırmaz zaten sadece tek sıkıntı günsonu diğer güne sarkarsa ödeme bir sonraki iş günü hesaba geçer onun haricinde bi sıkıntı çıkmaz.

  • gencfb  (12.12.18 13:18:33)
Pos cihazı otomatik almış, iyi olmuş :)

  • senolll  (13.12.18 01:19:13)