[]

internet+Tv yayını tavsiyesi

uydunet yayınlarından memnun olmadığımız için yeni internet ve TV yayını tavsiyesine ihtiyacım var.

öncelikle dsmart düşünüyordum fakat dizi-tv paketi için aylık 103 lira teklif verdiler. (apartmanda vdsl altyapısı varmış o yüzden böyleymiş, karşı komşu 60 liraya nasıl kullanıyor anlamış değilim)

şimdi dsmart'tan sadece 42 liraya dizi-tv yayını alsam bunu en uygun hangi intenet sağlayacısı ile kombinleyebilirim? 50gb kota bile yeterli, hız 10mpbs olabilir.

ayrıca elimde netmaster infinity 401 modem var,eğer aylık 103 liraya dsmart bağlatırsam. bunu dsmart ile kullanabilir miyim?

duyuruyu kendim için değil internetten haber okuyan ebevenler için açtım. yani çok hızlı ve yüksek kotalı internetten ziyade sinema kanalları ve ucuz olması önemli.

* dfix modül için tv girişi var ama tv eski model bir toshiba olduğu için sorun olabilir diye riske girmek istemiyorum.

 
ayrıca elimde netmaster infinity 401 modem var,eğer aylık 103 liraya dsmart bağlatırsam. bunu dsmart ile kullanabilir miyim?

hayır kullanamazsın.
  • sutlu nescafe  (11.12.18 19:24:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.