ekşi sözlüğe giriş?

saçma sapan bir problemim var yıllardır süregelen. Ekşi sözlüğe chrome'dan bir türlü giremiyorum. eskiden ie ya da opera ile girebiliyordum artık onlarla da giriş yapamıyorum. aynı şifre ile telefondan giriş yapabiliyorum fskst bilgisayardan ya da telefondaki chrome'dan girmeye çalışınca hatalı kullanıcı adı ya da şifre uyarısı diyor. çok uzun zamandır bu şekilde ekşi sözlüğün desteğe de mail attım fakat cevap gelmedi. var mıdır başına böyle bir şey gelen? şifreyi resetliyorum yine de kâr etmiyor aynı şifreyle telefondan giriyorum bilgisayardan yok. tuhaf tuhaf işler

klavye düzeni değişiyor olabilir.
mesela sistemde q klavye görünüyorken siz fiziksel f klavye ile yazıyor olabilirsiniz.

  • işimdeyim gücümdeyim  (11.12.18 15:19:57)
+1
Şifreni görünür bir yere yaz önce ve kopyala ordan öyle bir dene. En olmadı şifremi unuttuma tıkla.

  • bos gezenin bos ustasi  (11.12.18 15:25:22)
bu problemin olma sebebi su olabilir. senin chrome hesabinda yanlis bir eksisozluk sifresi kayitlidir. sen sifreni girip entera basinca chrome senin girdigin sifreyi daha onceden uzerinde kayitli ama yanlis sifre ile degistiriyor olabilir. bunun ile ilgili bug kayitlari mevcut chrome tarayici icin.

Cozum ise su sekilde;
chrome adres satirina "chrome://settings/passwords" yaz ve enter yap. seni chrome hesabina bagli olan sifrelerin listelendigi yere goturecektir. chrome uzerinde kayitli tum sifreleri oradan gorebilirsin. oradaki listede kayitli eksisozluk sifreni bulabilirsin. eksisisozluk alaninin karsisindaki uc noktaya bas ve "remove" sec. boylece chrome eskiden kayitli eksisozluk sifresini unutacaktir. sonra chrome yeniden baslat ve eksisozluge gir.

bir baska olasi neden de kullandigin antivirus yazilimi herhangi bir tarayici uzerinden cookie kaydetmeyi yasakliyor ve engelliyor olabilir, bu nedenle de giris yapamiyor olabilirsin.
  • emrahday  (11.12.18 16:01:55 ~ 16:05:31)
maalesef bunlarla alakalı değil yine de teşekkürler cevaplar için. telefonun browserından girebiliyorum geri kalan hiç bir yerden olmuyor :)

  • vidar  (12.12.18 09:54:29)
gizli sekmede açıp girebiliyor musunuz?

ctrl+shift+n
  • ocanal  (12.12.18 09:57:21)